Vajza e Arbenites në një foto me tezen bukuroshe

Arbenita Ismajli është modele mjaft e suksesshme dhe e komentuar për bukurinë.

Mirëpo duket se bukurinë e paskan të trashëguar.

Motra e Arbenites, Almedina ka publikuar një foto me vajzën e Arbenites Ninën duke uruar ditëlindjen.

Dhe në pah bie sigurisht bukuria natyrale duke u pëlqyer nga publiku./InfoKosova/