Vajza e Barack Obamës në lidhje dashurie me djalin e aktorit të njohur hollivudian

Vajza e Barack Obama, Sasha, është në lidhje dashurie me Clifton Powell Jr, djalin e aktorit të “Ray” Clifton Powell.

20-vjeçarja dhe ish-basketbollisti që tani punon si drejtor komercial filluan të takoheshin pasi ajo u transferua në Los Angeles për të studiuar në Universitetin e Kalifornisë Jugore.

Vajza e Obamës u transferua në USC vjeshtën e kaluar nga Universiteti i Miçiganit, ku ishte studente për dy vjet.

Shiko foton: