Vajza e bën hor Kimin thotë se zërin që e përdor në rrjetet sociale nuk është i vërteti

Vajza e madhe e Kim dhe Kanye ka një llogari në Instagram ku numëron ndjekës të shumtë.

Ajo shpesh publikon video, teksa e nxjerr zbuluar të ëmën, transmeton Indeksonline.

Sipas North, zëri I Kimit në rrjetet sociale nuk është zëri i saj i vërtetë, përveç North, edhe vajza e Kourtney, Penelope ka pohuar të njëjtën gjë.

Ajo nisi të përdor zërin që Kim e përdor për kamera.

“Kështu flas?” pyet sërish Kim dhe sërish North dhe Penelope pajtohen.

Se pse ndodh ky falsitet nga ana e saj nuk dihet, mirëpo fansat më shumë po i besojnë vajzës se sa vet Kimit./Indeksonline/

Shiko videon: