Vajza e Besa Gashit kopje e nënës

Ish missi dhe modelja Besa Gashi vazhdon ta ketë ende simpatinë e pa zbehtë të publikut, ani pse kanë kaluar disa vite që kur rrëmbeu kurorën.

Besa e ka ruajtur me shumë fanatizëm titullin e saj, ajo në vazhdimësi ka treguar se ende është po ajo Besa e bukur e nuk e ka ndërmend të ndalet.

Siç dihet bukuroshja është e martuar me Albert Krasniqin, me të cilin ka një vajzë e cila duket se i ka përngjarë kokë e këmbë nënës së saj.

Në imazhet që solli sonte Besa vërehet dukshëm ngjashmëria që kanë nënë e bijë./Kosovarja/