Vajza e Donika Kadaj-Bujupi fotografohet me bikini nëpër oborr

Jeta private e politikanes së njohur Donika Kadaj-Bujupi, nuk kalon pa u komentuar nëpër mediat rozë.

Ajo gjithmonë merr vëmendje me stilin e saj unik e mbi të gjitha me flokët e saj të veçanta, shkruan InfoKosova.

Por këtë herë vëmendje më të madhe mori vajza e saj, Dorontina.

Ajo shihet e veshur me bikini nga ‘oborri’ dhe në fokus kishte gjoksin e saj.

E zjarrtë apo jo?/InfoKosova/