Web Analytics
BallinaSHOWBIZVajza e Edona Llalloshit një bukuri e rrallë

Vajza e Edona Llalloshit një bukuri e rrallë

Doa është vajza e madhe dhe e vetme e këngëtares së njohur, Edona Llalloshi.

Doa me sytë e kaltër si der#ti, po hynë dalë ngadalë në moshën e adoleshencës dhe po bëhet përherë e më e bukur.

Në disa foto të shpërndara në rrjete sociale nga Edona, Doa shfaqet me rroba të bardha që i shkojnë shumë.

Ndryshe, vajza e Edones nuk ka profil personal në rrjete sociale, ekziston një faqe e saj dhe vëllait të saj, Nur, por që menaxhohet nga e ëma./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit