Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e Fjolla Morinës, feston ditëlindjen me fustan të shkurtë dhe të...

Vajza e Fjolla Morinës, feston ditëlindjen me fustan të shkurtë dhe të hapur

Lediana u bë e njohur që kur e publikoj këngëtarja Fjolla Morina në rrjete sociale.

Ajo para pak ditë festoj mbrëmjen e maturës ku këngëtarja ishte ajo e cila e shoqëroj, shkruan InfoKosova.

Mbrëmjen e kaluar Lediana festoj ditëlindjen e 18 dhe Fjolla u përkujdes që të jetë një ditëlindje e pa harruar për të.

Ajo u pa e veshur gjatë festes me një fustan portokalli dhe të shkurtë i cili ishte i hapur te pjesa e gjoksit dhe të këmbës./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit