Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e fut në kurth, reagimi Ilir Shaqirit për të mos u...

Vajza e fut në kurth, reagimi Ilir Shaqirit për të mos u humbur

Ilir Shaqiri shpeshherë ka folur për lidhjen e ngushtë që ka me vajzën e tij Emily.

Së fundmi ajo i ka punuar një kurth.

Emily ka vendosur disa shishe uji tek dera e tualetit dhe thërret Ilirin: babi ka plasur uji në banjo! teksa ai shkon për të parë ç’ka ndodhur gjen Emanuelën që i filmon.

Një moment ky mjaft gazmor, Iliri tashmë është mes Italisë dhe Shqipërisë për shkak të angazhimeve./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit