Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

Vogëlushja e reperit Gjiko dhe moderatorës Elita Rudi qenka bërë aq e shëndetshme dhe e bukur.

Në një fotografi të postuar nga Elita ku shihet së bashku me voglushën, Botën, na la të kuptojmë se moseratorja është mjaftë shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj.

“Çdo mami ka një mision.

Të doj, të udhëzoj dhe mbrojë familjen e saj.

Mos u ngatërroni me të ndërsa është gati”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë se Elita po ashtu së shpejti do t’i kthehet televizonit, por se kur do të kthehet saktësisht ajo nuk ka treguar ende. /Kosovarja/