Web Analytics

Vajza e Gjyste Vulaj një bombë me sahat

Rosana Vulaj, vajza e këngëtares Gjyste Vulaj ndonëse nuk e vazhdoj rrugën e muzikës, ka mjaftë vëmendje.

Ajo, poston kohë pas kohe foto në rrjete sociale, ku edhe merr shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

Së fundi, Rosana ka realizuar një set fotosh mjaftë të guximshme, ku ajo po duket tejet avangarde.

Shtatëgjatë, interesante dhe e guximshme.

Tamam e bija e Gjystes, apo jo?/kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika