Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen.

Postimi i plotë:

Babi,Sot, po festojmë 29 vjetorin e martesës tënde dhe mamit.

Madje, i’a kemi dhuruar edhe buqetën me lule që ti gjithmonë i’a dhuron.

Sot po festojmë, e pranë nesh, ndonëse me trup jo, je dhe ti në zemrat dhe mendjet tona.

Po festojmë per ty, për dashurinë tuaj!

Të presim me padurim./Kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit