Web Analytics
BallinaSHOWBIZVajza e Labit është rritur kaq shumë, i është bërë si shoqe

Vajza e Labit është rritur kaq shumë, i është bërë si shoqe

Moderatori i njohur Labinot Gashi vazhdon të jetë i përcjellur nga publiku.

Ai fitoi zemrat e publikut vite me parë me emisioni e tij Një kafe me Labin.

Ai është martuar dhe tashmë është baba i një vajze.

Edhe bashkëshortja e tij Qendresa tashmë e johur nga publiku.

Ku si blogere në rrjetet sociale shpesh inspiron vajzat si te vishen.

Të dy sjellin foto edhe pranë vajzës së tyre.

Ndërsa në foton e fundit merrë vëmendje se sa shumë është rritur.

Duket mjaft e ëmbël e veshur me mjaft stil nga prindërit./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit