Web Analytics
BallinaSHOWBIZVajza e Ledrit sjell urimin më të bukur për 28 Nëntor

Vajza e Ledrit sjell urimin më të bukur për 28 Nëntor

Vajza e Ledrit dhe Sarës, është një nga fëmijët më të komentuar të personazheve publike, Poem Blu ka filluar tashme te kete fansat e saj.

Bukuroshja sapo ka filluar të flas por edhe të këndoj, ndersa sot ajo na shkriu me zërin e saj të ëmbël, kjo pasi sot kemi festë në mbarë trojet shqiptare.

Sara publikon një video ku shihet Poema deri sa këndon këngën “Xhamadani vija vija”.

Sara shkruan, Gëzuar nga ne Shqipëri./kosovarja

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit