Vajza e Lirimit e Lules ua këput shpirtin me fjalët për nenën e sëmurë

Çifti simpatik i showbizit kosovar të cilët u bënë të njohur me anë të llogarisë së tyre ne rrjete sociale si Mr & Mrs Rashiti veçohen si një nga çiftet më të komentuara për secilin postim.

Çifti me anë të imazheve e videove të ndryshme kanë arritur të tregojnë se ata janë shumë të lumtur me njëri tjetrin dhe dashuria mes tyre nuk është shuar asnjëherë.

Ata janë prindër të një vajze të quajtur Elena, imazhe të se cilës janë mjaftë prezentë në llogaritë e tyre.

Së fundmi ata janë duke u përballuar sëmundjen e Lules e cila duket se nuk po ka përmirësim, dhe është Lirimi ai i cili na njofton për shëndetin e bashkëshortes me anë të rrjeteve sociale.

Duket se mungesa e nënës po e vëren më së shumti vogëlushja e cila në çdo moment e kërkon nënën ta ketë afër.

Në videon e publikuar së fundmi Lirimi bëri të ditur se ajo madje nuk pastrohet pa e parë nënën në fotografi.

Se sa prekëse është veprimi i vogëlushes kur sheh nënën në foto, mund ta shihni përmes kësaj video./Kosovarja/

https://www.instagram.com/p/B_nE5-jFrHJ/