Lotina Haziri ka marrë epitetin si e dashura e djalit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endritit.

Ishte shkak një foto që dy të rinjtë shiheshin bashkë, dhe më pas “plasi” thashethemi se ata janë të dashuruar, shkruan “InfoKosova”.

Lotinia është vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo gëzon një jetë shumë luksoze.

Bukuroshja shihet sa në një vend, sa në një tjetër vend të botës.

E krejt këto shëtitje dhe veshja e paraqitja e saj, janë të kushtueshme.

Shtrohet pyetja, nëse babai nuk ia ofron këto kushte dhe jetën e luksit që e bën ajo, a mos ia ofron Endriti i Hashimit?!/InfoKosova/