Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e Lutës, tashmë me emrin e ri

Vajza e Lutës, tashmë me emrin e ri

Vajzat e të parit të Gjilanit, janë tejet të komentuara për pamjen e jashtme dhe stilin që posedojnë.

Kënga Haziri merr vëmendje përmes fotografive që i lëshon në rrjetin social Instagram.

Bukuroshja, bënë shëti në vende të ndryshme dhe një pjesë të mirë të eksperiencave të bukura i ndanë me ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Kjo verë kanqenë mjaftë e angazhuar për bukuroshen, e cila nga pushimet në plazhe ka marrë ngjyrë çokollade, ku shumë iu referuan si “çokolladë”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit