Vajza e Lutfi Hazirit e bën ‘nxehtë’ edhe të dielën

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur.

Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as po.zat joshëse.

Atra.ktive dhe provo.kuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në paraqitjen e fundit me anë të një fotografie që e ka publikuar në Instagram.

Duke vënë në pah bukurinë që e karakterizon dhe linjat e saj tru.pore, ajo e ka bërë ‘nxehtë’ edhe të dielën! /IndeksOnline/