Vajza e Lutfi Hazirit “izolohet” në sauna

Vajzat e Lutfi Hazirit, komentohen mjaft shumë në mediat rozë pasi që kanë një bukuri natyrale dhe bëjnë jetë luksoze.

Kur të gjithë po izolohen në shtëpi në këto ditë pandemie, Lotina ka vendosur që të izolohet në sauna.

Kujtojmë që Lutfi Haziri ka tre vajza dhe një djalë./Indeksonline/