Vajza e Lutfi Hazirit shfaqet provokative duke reklamuar asetet

Të jesh e bija e një fytyre publike, është e pamundur të mos jesh e përfolur nga mediat.

E këtë fat duket se e ka pasur edhe Kënga, e bija e kryetarit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri.

Kënga po arrin të jetë mjaftë e përfolur për paraqitjet e saj tejet senzacionale duke bërë për vete një numër të madh ndjekësish.

Ajo duket se është shumë e zonja për të krijuar famë, të jetë shumë e pëlqyer dhe e dashur për ndjekësitë e saj ku në llogarinë e saj në Instagram numëron rreth 12 mijë ndjekës.

Janë fotot që e bëjnë atë të bie në sy të mediave me asetet që i reklamon shpesh, me këtë të fundit ka mahnitur të gjithë e veshur me një bluzë të bardhë dhe një aksesorë në qafë, ajo po shkëlqen. /Kosovarja/