Web Analytics

Vajza e Lutfi Hazirit shfqet kaq tërheqëse, po duket si një diva e vërtetë

Botuar nga: InfoKosova

Motrat Haziri, Kënga dhe Lotina janë mjaftë të famshme në rrjete sociale, ku kanë me mijera ndjekës me te cilet shpesh ndajne imazhe te ndryshme nga perditshmeria.

Lotina, është infleuncere dhe prezantuese, ndërkaq Kënga një bukuroshe e pakrahasueshme që është e apasionuar pas udhëtimeve dhe modës.

Zhvillimet në jetën private të Kënga Hazirit, vajzes së Lutfi Hazirit, janë mjaftë mediatike, përfshirë këtu edhe lidhjen e saj të dashurisë.

Kënga, në çdo foto shfaqet hije-rëndë, me stil elegantë dhe tamam si një diva.

Shiko fotot:

Të FUNDIT