Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e madhe e Shyhretes vjen me një urim special për ditëlindjen...

Vajza e madhe e Shyhretes vjen me një urim special për ditëlindjen e së ëmës

Njomza Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan “InfoKosova”.

Njomza më shumë njihet për grim dhe frizura që iu bën artisteve të njohura se sa për ndonjë këngë si e ëma.

Por, sot në ditëlindjen e Shyhrete Behlulit, Njomza vajza e madhe e këngëtares, kishte zgjedhur fjalë shumë të bukura për ta uruar nënën e saj.

Njomza shihej në këtë fotografi bashkë me Shyhreten, ndërsa fotografinë e shoqëronte me këtë urim: “Urime ditlindjen te dua shume @shyhrete_behluli ❤️❤️❤️🎂”./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit