Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e Madonnës tregon me krenari sqetullat me qime në “Met Gala...

Vajza e Madonnës tregon me krenari sqetullat me qime në “Met Gala 2021”

Vajza e Madonnës, Lourdes Leon, tregoi me krenari sqetullat e saj me qime në Met Gala 2021.

Modelja, 24 vjeçare u shfaq në tapetin e kuq e veshur e tëra me ngjyrë rozë.

Me dekoltenë dhe barkun e saj në ekran të plotë, të gjithë sytë ishin drejtuar te Lourdes teksa ajo realizoi poza të shumta para kamerës.

Vëmendje morën edhe flokët e saj të gjata deri te beli, por që fokus gjithë kohës i dha sqetullave me qime.

Met Gala më në fund është kthyer pasi u anulua në vitin 2020 në mes të pandemisë.

Këtë vit ajo u shty në shtator nga vendi i saj tradicional të Dielën e parë të majit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit