Vajza e Marinës dhe Getit infektohet me COVID-19

Me COVID-19 është infektuar edhe vajza e rep-artistit shqiptar, Ghetto Geasy.

Lajmin e ka bërë të ditur Marina, bashkëshortja e reperit me anë të një bisede virtuale me fansat në InstaStory.

Marina teksa tregonte për simptomat e para që pati ajo nga covidi zbuloi se edhe vajza e saj u prek nga ky virus.

‘Po na zuri të dyjave bashkë e kemi qenë të mbyllura deri më sot në mëngjes”, shkroi ajo./insajderi