Vajza e Mozzikut kokë e këmbë si babi, si ndihet Loredana?

Loredana Zefi dhe Mozik janë prindër të një vajze të cilën e kanë emëruar Hana, shkruan “InfoKosova”.

Hana e vogël ka filluar që të rritet, dhe po duket krejt si babai i saj.

Për të gjithë ata që dëshirojnë ta dinë se kujt i ngjanë vajza e Mozzik dhe Loredanës, ne ua sjellim pamjet më të reja që reperi i ka bërë publike në Instagram.

Vërtetë në këto pamje duket Hana krejt si Mozziku por që ka trazhëguar edhe pak nga e ëma e saj./InfoKosova/