Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza e Nystret Muqiqit vetëm po zbukurohet më shumë

Vajza e Nystret Muqiqit vetëm po zbukurohet më shumë

Enea Muqiqi edhe në fotone fundit po duket aq bukur si gjithmonë.

Vajza e vogël e këngëtarit të njohur Nysret Muqiqi komentohet për bukurinë e saj, shkruan InfoKosova.

Ajo tashmë është emër i njohur më mediat rozë ku shpesh herë merrë vëmendje me selfiet e bukura që poston.

Të dyja vajzat e Nystretit komentohen për bukuri dhe asetet e bujshme trupore./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit