Web Analytics
BallinaSHOWBIZVajza e Remzie Osmanit si rrallë herë pozon në krahët e bashkëshortit

Vajza e Remzie Osmanit si rrallë herë pozon në krahët e bashkëshortit

Riola Hamzaj është vajza e vetme e këngëtares Remzie Osmani, e cila pak kohë më parë e provoj vetën edhe në muzikë.

Kënga nuk duket se është gjëja që ajo e pëlqen më së shumti, andaj edhe nuk u duk se ju përkushtua shumë promovimit.

Siç dihet, Riola është e martuar dhe bashkë me të shoqin po jetojnë jashtë Kosovës.

Kjo është një nga fotot e rralla ku vajza e Remzie Osmanit shihet në krahët e të shoqit. Ata duken mjaftë të lumtur./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit