Vajza e Shkumbin Kryeziut habiti me imazhin e fundit

Rozafa është vajza e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafes.

Ajo publikon foto të shumta në rrjete sociale me ndjekësit e saj.

Shpesh herë e shohim edhe fotografi provokuese të cilat i publikon.

Së fundi, ka ndarë në Instagram një foto pa makijazh në të cilën ka shkruar ‘NOMAKEUPDAY”.

Rozafa edhe pse me përdorimin e filterave të platformës “Snapchat”, po duket bukur.

Ndryshe, në publikimin e postimeve që ajo bën prindërit e saj pothuajse çdoherë i shkruajnë komente pozitive.