Web Analytics

Vajza e skandaleve, Megi Pojani ‘ofon’ puthje për 10 mijë euro

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja Megi Pojani është mjaft provokuese në rrjetet sociale, ku shpesh “ngacmon” ndjekësit me video ose foto të nxehta, ku nuk lë vend për imagjinatën.

Ndërsa së fundmi, e dashura e futbollistit Endri Çekiçi i ka sfiduar teksa iu drejtua me një pyetje.

Megi Pojani postoi disa imazhe ku zbulon se i ka dalë herpes në buzë dhe i pyet fansat nëse do e puthnin për një shumë prej 10 mijë euro.

“A do e puthje këtë herpes për 10 mijë euro”, shkruan moderatorja.

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT