Web Analytics

Vajza e skandaleve, Megi Pojani ‘ofon’ puthje për 10 mijë euro

Moderatorja Megi Pojani është mjaft provokuese në rrjetet sociale, ku shpesh “ngacmon” ndjekësit me video ose foto të nxehta, ku nuk lë vend për imagjinatën.

Ndërsa së fundmi, e dashura e futbollistit Endri Çekiçi i ka sfiduar teksa iu drejtua me një pyetje.

Megi Pojani postoi disa imazhe ku zbulon se i ka dalë herpes në buzë dhe i pyet fansat nëse do e puthnin për një shumë prej 10 mijë euro.

“A do e puthje këtë herpes për 10 mijë euro”, shkruan moderatorja.

Nga rubrika