Web Analytics
BallinaUncategorizedVajza i jep një përqafim kaq të ngrohtë Safete Mustafes

Vajza i jep një përqafim kaq të ngrohtë Safete Mustafes

Safete Mustafa e përjetoj keq humbjen e bashkëshortit, gjegjësisht babait të dy vajzave të saj.

Publiku ka parë lot dhe ka dëgjuar rrëfimet prekëse të këngëtares kur në moshë të re e humbi të shoqin, shkruan “Kosovarja”.

Megjjthatë, ajo e morri jetën në dorë dhe fati i buzëqeshi me një mashkull tjetër, të cilin prej vitesh e ka në krahë.

E, vajzat, janë adhurueset më të mëdha të Safetes, të cilen e kanë pikën e tyre të dobët dhe padyshim njeriun më të shtrenjtë në botë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit