-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina FUN Vajza i thotë Ramës: Je lali Eri. Ai i drejtohet Veliajt: Po...

Vajza i thotë Ramës: Je lali Eri. Ai i drejtohet Veliajt: Po ky plaku i Vitit të Ri është?

Kryeministri Edi Rama vijon takimet me personat e prekur nga tërmeti i 26 Nëntorit, ku shfaqet sikur i qan hallin, por në shumicën e kohës bën batuta dhe lojëra fjalësh me ata që e kundërshtojnë.

Mbrëmjen e djeshme, Ramës i ka ndodhur një incident me një vajzë të vogël, që nuk do donte të ndodhte, aq më pak Erion Veliaj.

Vajza e vogël e ka ngatërruar kryeministrin me Veliajn.

Ajo që ka rënë në sy është se teksa Rama fliste me vajzën e vogël, i menjëhershme ka qënë reagimi i Veliajt, i cili e pyeti vogëlushen, se si mund të ngatërrojë këto gjëra.

Biseda:

Ei Rama: Më njeh ti mu, kush jam unë?

Vajza e vogël: Ti je Lali Eri…

Edi Rama: Unë jam Lali Eri?

Veliaj: Si i ngatërrove ti mi zemra e vogël këto gjëra?

Edi Rama: Nëqoftëse unë jam lali Eri ky kush ësht ky, apo ky është plaku i vitit të ri?

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics