Vajza mbajeni veten, Butrinti tregon muskujt gjysmë i veshur

Butrinti tregoi fizikun e formësuar në palestër.

Pasi pandemia ia ndaloj planet në muzikë, Butrint Imeri u përkushtua në maksimum në palestër.

Këngëtari kohë pas kohe ndan me fansat imazhe në rrjete sociale, me të cilat tregon se e ka marrë shumë seriozisht palestrën.

Në foton e fundit, ai shfaqet gjysme i veshur në pjesën e sipërme, teksa tregon muskujt e formësuar para pasqyrës.

“Sugar”, titullohet projekti i fundit i Butrintit, që erdhi në versionin remiks, në bashkëpunim me Zubi dhe Anatu.

Ai pritet që gjatë këtij sezoni të vjen me projekte të reja si dhe të fillojë me mbrëmje muzikore.