Web Analytics
BallinaSHOWBIZVajza Njomza e bën Shyhretën si kukull

Vajza Njomza e bën Shyhretën si kukull

Njomza njihet për duart e arta që ka, duke realizuar ndryshime të shumta tek shumë femra.

Ajo me punën që bën, gjithmonë komentohet duke kaluar edhe në lajm.

Sot, në një story që ka publikuar, shihet që ajo ka rregulluar nënën e saj në mënyrën më të mirë.

Shyhretja, në shumë raste e dëshmon që vetëm po rinohet dhe shkëlqen edhe pse në moshë.

Ja shikojeni që duket si kukull./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit