Web Analytics
BallinaSHOWBIZVajza shtrihet në spital, Lulja dhe Lirimi do ua ‘këpusin shpirtin’ me...

Vajza shtrihet në spital, Lulja dhe Lirimi do ua ‘këpusin shpirtin’ me këto fjalë për të bijen

Lulja dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër.

Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana.

E vajza e amdhe e tyre, elelna, sot i është nënstruar një ndërhyrje mjekësore.

Me këtë rast prindërit i kanë uruar sukses.

“Shpresjmë t’na kthehesh me lajme të mira Dada Elena të dojmë shumë shpirti jonë”, ka shklruar Lulja.

Me pas edhe Lirimi ka shrkuar duke i uruar shërim të bijës./ora

Shiko postimet:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit