Web Analytics
BallinaUncategorizedVajzat e Safetes e sjellin fotografin më të bukur me njerkun e...

Vajzat e Safetes e sjellin fotografin më të bukur me njerkun e tyre

Të gjithë ata që e njohin, thonë fjalët më të mira që ekzistojnë për këngëtaren e muzikës popullore, Safete Mustafa.

Familja, miq, gazetarë, thuajse të gjithë gëzojnë respekt të madhë për bilbilin e muzikës Safeten, shkruan infokosova.

Para disa vitesh Safetes i ndërrojë jetë burri i saj i parë me të cilin ka edhe dy vajza, por Safetja ka kohë që e ka ndërtuar jetën e re.

Në llogarinë e saj zyrtarë, ishte Safetja ajo e cila ka publikuar një fotografi së bashku me bashkëshortin e saj të ri, Arbenin dhe dy vajzat, e ku po duken tamam familje e mrekullueshme./infokosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit