Vajzat e Shyhretes ndezin rrjetin me selfie nga vetura

Engjëllusha dhe Gresa Salihu vajzat e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli njihen për bukurinë e tyre.

Sigurisht bukurinë e kanë trashëguar edhe nga nëna pasi edhe ajo është komentuar shumë për bukurinë e saj, shkruan InfoKosova.

Së fundmi të dyja postuan një foto të bukur nga vetura.

Në mot të ngrohtë ato po shkëlqejnë me bukuri./InfoKosova/