Vajzat e Vjosa Osmanit mbushën 6 vjet, kështu i uron ajo

Sot kanë ditëlindjen vajzat binake të kryeparlamentares, Vjosa Osmanit.

Ajo postoi një fotografi të bukur të vajzave të saj, ku shihen duke u përqafuar dhe para tyre kanë një ëmbëlsirë shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic.

“Dy dritat e syve, sot i mbushën 6 vjet”, ka shkruar ajo.

Fotografia menjëherë filloi të merrte pëlqime dhe urime të shumta që i bënë vajzave të saj.