Web Analytics
BallinaUncategorizedValdrin Sahiti vesh Beyoncen në festën gala të çmimeve Grammy

Valdrin Sahiti vesh Beyoncen në festën gala të çmimeve Grammy

Nuk ka dyshim që ai po kthehet në stilistin e preferuar të të gjithëve dhe aq më tepër në radhët e personazheve të huaj VIP.

Valdrin Sahiti ka veshur Beyonce-n në festën gala që u mbajt para çmimeve Grammy në Beverly Hills, California të shtunën.

Tashmë Beyonce ia ka besuar look-un e saj një tjetër stilisti të njohur shqiptar, dhe fakti që ka publikuar disa foto tregon se ajo ka mbetur e kënaqur nga puna e tij!

Beyonce veshi një fustan saten të kuq në festë, me një dekolte mjaft seksi që i ekspozonte gjoksin.

Vetëm para një ore ajo publikoi në Instagram fotot me fustanin e hijshëm që Valdrini ia ka bërë me merak!

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit