Valdrin Sahiti vesh Beyoncen në festën gala të çmimeve Grammy

Nuk ka dyshim që ai po kthehet në stilistin e preferuar të të gjithëve dhe aq më tepër në radhët e personazheve të huaj VIP.

Valdrin Sahiti ka veshur Beyonce-n në festën gala që u mbajt para çmimeve Grammy në Beverly Hills, California të shtunën.

Tashmë Beyonce ia ka besuar look-un e saj një tjetër stilisti të njohur shqiptar, dhe fakti që ka publikuar disa foto tregon se ajo ka mbetur e kënaqur nga puna e tij!

Beyonce veshi një fustan saten të kuq në festë, me një dekolte mjaft seksi që i ekspozonte gjoksin.

Vetëm para një ore ajo publikoi në Instagram fotot me fustanin e hijshëm që Valdrini ia ka bërë me merak!

Shiko Fotot: