Web Analytics
BallinaSHOWBIZValdrin Sahiti zbulon kërkesat e Armina Mevlanit për fustanin e nusërisë

Valdrin Sahiti zbulon kërkesat e Armina Mevlanit për fustanin e nusërisë

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre 9-vjeçare në një dasmë përrallore që duket të jetë dasma e vitit.

Dhe sigurisht një nga detajet më të rëndësishme në një dasmë janë fustanet e nuses.

Blogerja hyri në dasmë me këtë fustan që shihni në fotot e Armand Sallabandës, krijuar nga Vivienne Westwood.

Më pas veshi dy krijime shqiptare nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

Ky i fundit, në një lidhje direkte me studion e “Dita Jonë”, tregoi kërkesat që kishte Armina për fustanin e dasmës.

“Kërkesat e Arminës janë gjithmonë shumë modeste, në prerje dhe në material”, theksoi Sahiti “Fustani ishte i thjeshtë dhe shumë i lehtë në vallëzim”, tha stilisti, i cili nënvizoi se ishte një dasmë e qetë dhe “gjithçka ishte në pozicionin e duhur”./Panorama/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit