Valentina e mban në krah dhe e tregon

Ajo është një nga bukuroshet që ka marrë vëmendje falë fytyrës e trupit të saj.

Miss Valentina ka hedhur një foto në Instagram me të cilën ka mahnitur ndjekësit e saj.

Bukuroshja u pa brenda një pishine derisa në krah e mbante një majmun.

Por, edhe kësaj radhe, vëmendje mori gjoksi i saj që dukej sikur do shpërthente.