Vallzimi si nuse i Edita Sopjanit do iu mbes në mendje gjatë

Këngëtarja dhe prezantuesja e “RTK”-së, Edita Sopjani, vetëm pak ditë më parë i ka dhënë fund beqarisë.

Martesa e saj morri më shumë vëmendje se çdo paraqitje e Edites në TV si prezantuese.

Këngëtarja bëri një kanagjegj me shumë të ftuara dhe më pas një dasëm të madhe me familjar, miq, koleg e dashamirë, shkruan “Kosovarja”.

Vallëzimi i parë si nuse i Edites me të shoqin, është mjaftë mbreslënës. /Kosovarja/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edita Sopjani (@sopjaniedita)