Valon Berisha flet për ‘lidhjen’ me Kidën, tregon të vërtetën

Ka disa muaj që në media është përfolur për një çifte të ri në estradë.

Bëhet fjale për këngëtaren kosovare, Kida dhe futbollistin,Valon Berisha.

Shkak ishin bërë disa postime në rrjetet sociale, teksa futbollisti i Kosovës në një emision kishte shprehur hapur pëlqimin e tij për këngëtaren kosovare.

Anëtari i skuadrës franceze, Reims, së fundmi ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka mohuar se ka pasur diçka më shumë se raporte shoqërore mes tyre.

Ai tha se ia dëgjon këngët dhe se e do si këngëtare.

“Si këngëtare, ia dëgjoj këngët, edhe e dua.

Por, najsen më shumë jo”, u shpreh Berisha.

Ndryshe, Kida është shumë e rezervuar sa i përket jetës private, ku nuk dihet edhe statusi i saj.