Web Analytics

Valon Maloku prek me deklaratën: Jam me pesë stenda, përshëndetem me familjen

Po vazhdon transmetimi i “The Elite Way” me Elita Rudin dhe Nderim Nezirin në “ATV”, duke sjellë panele me mysafirë tejet interesant.

Në rrjete sociale po qarkullojnë video me copëza nga edicioni i fundit i programit, ku ndër tjerë ishte i ftuar edhe Valon Maloku.

Ky i fundit, derisa gjendej në “Dhomën e errët” të programit, ka treguar se është me pesë stenda në zemër.

Kjo deklaratë e tij ka lënë të habitur të pranishmit në studio./Kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika