Web Analytics

Vapë e madhe, Vivien pozon në të brendshme

Temperaturat e larta duket se po ndikojnë edhe tek blogerja shqiptare Viven Thano.

Për të përvëluar më shumë fansat në Instastory publikoi një fotografi sensuale.

Teksa pozoi e shtirë dhe këmbët i kishte të ngritura lartë bukuroshja theksoi trupin në brekë.

“Vap ë” shkroi krahas postimit i cili joshi mijëra fansa./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika