Vazhdojnë puthjet mes Dj PM dhe Sarah Berishës në Big Brother VIP

Ka disa ditë që banorët po mësojnë skenarin e komedisë “Pallati 176”, ku pjesë e kësaj do jenë edhe Dj PM dhe Sarah Berisha.

Duke qenë se dyshja mbrëmë kanë dhënë puthjen e parë, edhe sot gjatë kohës kur po luanin pjesë e tyre nga “Pallati 176”, ata nuk hezituan të jepnin puthje të tjera.

Dj PM shprehi pëlqimin ndaj Sarës qysh në ditën e parë kur u fut brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Derisa një debat i ashpër erdhi dje për ta, pasi Sarah u shpreh se e sheh thjesht si shok, por që më vonë u pendua për këtë gjë.

Dyshja diskutuan mes vete deri në orët e para të mëngjesit, aty ku dhe Sarah e puthi Dj PM./Reporteri