Vdes nëna e këngëtares së njohur kosovare

Këngëtarja Arta Bajrami ka bërë të ditur se personi më i dashur për të, nëna e saj ka ndërruar jetë.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi Allahu të mëshiroftë oj Nëna ime, Varrimi do të bëhet sot në kohën e Ikindisë tek varrezat e Arbërisë në Prishtinë”, ishte mbishkrimi i Artës. /Lajmi

Shiko postimin: