Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Vdes nëna e Luizit”, pas lajmit qe tronditi rrjetin reagon profili zyrtar...

“Vdes nëna e Luizit”, pas lajmit qe tronditi rrjetin reagon profili zyrtar i konkurrentit të BBVA (FOTO)

Një lajm i rëndë ka qarkulluar në portale ku shkruhet se nëna e Luizit është ndarë nga jeta. Megjithatë për të përgënjeshtruar lajmin ka reaguar profili zyrtar i banorit të Big Brother Vip Albania që përdoret nga miqtë e tij.

“Ju lutem tregohuni të kujdesshëm. Nuk e kuptoj arsyen e këtyre lajmeve të rënda dhe të rreme. Mami i Luizit gëzon shëndet të plotë. Kjo që bëni nuk është njerëzore” shkruhet në Integrimin zyrtar të Luizit.

E ëma e Luizit gëzon shëndet të plotë dhe jeton në SHBA, madje pak javë më parë i dërgoi një letër djalit të saj brenda shtëpisë, te cilen e emocionoi pa mas duke e bere te shperthente ne lote.

Luizi eshte banori favorit per te fituar lojen ne Big Brother Vip Albania 2, i cilia dha shumecka nga vetja e tije duke mos kursyer as dashurine qe ia dha Kiares dhe duke u perfshir shume. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,330FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit