Vdes një person në një market në Prishtinë

Një person ka humbur jetën dje në një nga marketet ushqimore në Prishtinë.

Siç njofton policia, ai ka qenë duke blerë gjësende në një market dhe ishte alivanosur.

Është njoftuar ambulanca dhe posa kanë arritur në vendngjarje kanë konstatuar se viktima kishte vde.kur.

“Një mashkull kosovar derisa ka qenë duke blerë gjësende në një market është alivanosur dhe është rrëzuar në tokë.

Është njoftuar ambulanca dhe posa kanë arritur në vendngjarje kanë konstatuar se vi.ktima kishte vde.kur.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”.