Vedat Muriqi me dedikim romantik për bashkëshorten me rastin e ditëlindjes

Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e futbollistit Vedat Muriqi, Edibe Jorgangjiu – Muriqi.

Me këtë rast nuk kishin si të mungonin urimet nga më të dashurit e saj, shkruan GazetaBlic.

Por, çfarë mori vëmendjen ishte urimi i Vedatit ku u tregua shumë romantik.

“Një ditë e veçantë për një person të veçantë, urime ditëlindjen për gruan time të dashur dhe nënën e fëmijëve të mi”, kanë qenë fjalët e tij./Blic/