Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaVedati, Artani e Stresi ankohen mbi lojën e Xhulit në Big Brother...

Vedati, Artani e Stresi ankohen mbi lojën e Xhulit në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Vedatii, Artani e Stresi kanë diskutuar rreth veprimeve të Xhulit, gjatë kësaj jave të fundit.

Vedati ka thënë se ajo ka lobuar kundër tij, derisa ka shtuar se personalisht ai se kishte bërë kurrë një gjë të tillë për asnjë prej banorëve të BBVK-së. Sigurisht, me të janë pajtuar edhe Stresi e Artani, veç se për të zbuluar bisedën e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,333FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit