Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaVedati: Me kqyr me familje, unë Julin e kam tullusum

Vedati: Me kqyr me familje, unë Julin e kam tullusum

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave tane. Sot derisa banorët e Big Brother VIp Kosova ishin duke e ngrënë drekën nuk munguan shakatë nga Vedati.

Në një moment Juliana ishte duke iu thënë banorëve se me Vedatin e kanë një familjare të përbashkët, dhe se janë diçka mes veti.Vedati u shpreh me shaka: “Unë me kqyr me familje, Xhulin e kam tullusum”.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura tek banorët e tjerë. Ndryshe keto dite Vedati ka improvizuar disa nga rolet e tij me te famshme brenda shtepise duke mos kursyer aspak edhe disa thumbime per banoret. Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Rrjetet Sociale

630,395FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit